Casa Pousada
| WiFi Wi-Fi | Gratis parkering | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Casa Pousada kan huse 6 gæster i nærheden af Gaucho da FEB Mal. Mascarenhas de Moraes Museum. Der er et fuldt udstyret køkken og 1 badeværelser.
Gæsterne kan finde Clube Caixeiral inden for 1 km og Nossa Senhora do Rosario do Bom Fim Museum inden for 1,1 km fra indkvarteringen. São Gabriels centrum ligger 1 km fra feriehus. Restaurante Sao Luis og Divino Sabor som serverer en bred vifte af retter, kan nås inden for 9 minutters gang. Gæsterne vil sætte pris på denne villas tæt beliggenhed til Espaco Garden.
- Lokale seværdigheder
- Uninter650 m
- Star Club750 m
- Recinto da Estacao Ferroviaria550 m
- Bob Esponja550 m
- Centro Comercial850 m
- Salao de Festas Coruja750 m
- Tanque de Guerra750 m
- Feira da Brandao650 m
- Lufthavne
- Santa Maria lufthavn174 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- Kæledyr tilladt
På værelset
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvilke berømte vartegn ligger tæt på Casa Pousada?
Gaucho da FEB Mal. Mascarenhas de Moraes Museum og Espaco Garden er blandt de seværdigheder, der ligger i nærheden af Casa Pousada. - ❓
Finder jeg en parkeringsplads på Casa Pousada?
Gæster på Casa Pousada kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Pousada?
Du kan bo på Casa Pousada med dit kæledyr.